Отзывы о компании SHOP-teremochek Интернет магазин
- Катерина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за залишений відгук
- Комментарий продавца
- Марина Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук
- Комментарий продавца
- Анна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук
- Комментарий продавца
- Вікторія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня Вікторія Дякуємо за Ваш відгук
- Комментарий продавца
- Екатерина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо що обрали наш магазин
- Комментарий продавца
- Христина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та Ваш відгук
- Комментарий продавца
- Катерина Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня Катерино. Дякуємо за Ваш відгук
- Комментарий продавца
- Юлія А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ну супер все
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук
- Комментарий продавца
- Олена Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купляли пакетики-каченята для частування. Сік, напевно краще брати «наш сік» 0,2л, бо там пачка нижче ніж у «садочок» або «Галіція». В пакетик вийшли - пачка соку 0,2л, великий пряник та цукерки. Можна завʼязати пакетик лентою, якщо маєте час, тоді буде гарніше, але і без ленти, теж частування виглядало гарно.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та Ваш відгук
- Комментарий продавца
- Тетяна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер! Швидке та якісне обслуговування! Пакетики неймовірні!!!!!!!!! Дякую! Успіхів вам!
- Комментарий продавца
Дякуємо що обрали наш магазин
- Комментарий продавца
