Відгуки про компанію SHOP-teremochek Інтернет магазин
- Альона Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо. Дякуємо за замовлення та відгук
- Коментар продавця
- Катерина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за залишений відгук
- Коментар продавця
- Марина Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та відгук
- Коментар продавця
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук
- Коментар продавця
- Вікторія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня Вікторія Дякуємо за Ваш відгук
- Коментар продавця
- Екатерина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо що обрали наш магазин
- Коментар продавця
- Христина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та Ваш відгук
- Коментар продавця
- Катерина Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня Катерино. Дякуємо за Ваш відгук
- Коментар продавця
- Юлія А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ну супер все
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук
- Коментар продавця
- Олена Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купляли пакетики-каченята для частування. Сік, напевно краще брати «наш сік» 0,2л, бо там пачка нижче ніж у «садочок» або «Галіція». В пакетик вийшли - пачка соку 0,2л, великий пряник та цукерки. Можна завʼязати пакетик лентою, якщо маєте час, тоді буде гарніше, але і без ленти, теж частування виглядало гарно.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та Ваш відгук
- Коментар продавця
